moja polska zbrojna
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO).

W związku z powyższym przygotowaliśmy dla Państwa informacje dotyczące przetwarzania przez Wojskowy Instytut Wydawniczy Państwa danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z nimi: Polityka przetwarzania danych.

Prosimy o zaakceptowanie warunków przetwarzania danych osobowych przez Wojskowych Instytut Wydawniczy – Akceptuję
Saperzy walczyli o miano najlepszych

W Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu odbyły się zawody użyteczno-bojowe pododdziałów wojsk inżynieryjnych. Wzięło w nich udział 13 etatowych drużyn z jednostek wojskowych podległych Dowództwu Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych. Najlepsza okazała się drużyna z 1 Brzeskiego Pułk Saperów. Tuż za nią uplasował się pododdział z 5 Pułk Inżynieryjnego. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z 15 batalionu saperów 16 Dywizji Zmechanizowanej.

Więcej o rywalizacji saperów czytaj w materiale na portalu polska-zbrojna.pl.

Fot. kpt. Damian Piórko
Ministerstwo Obrony Narodowej Wojsko Polskie Sztab Generalny Wojska Polskiego Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Wojska Obrony
Terytorialnej
Żandarmeria Wojskowa Dowództwo Garnizonu Warszawa Inspektorat Wsparcia SZ Wielonarodowy Korpus
Północno-
Wschodni
Wielonarodowa
Dywizja
Północny-
Wschód
Centrum
Szkolenia Sił Połączonych
NATO (JFTC)
Agencja Uzbrojenia

Wojskowy Instytut Wydawniczy (C) 2015
wykonanie i hosting AIKELO